Counter-Strike
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.

Counter-Strike

Tutoriale Counter-strike-By ALKAYDA
 
AcasaAcasa  PortalPortal  CăutareCăutare  Ultimele imaginiUltimele imagini  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 Problema......

In jos 
+2
brasilwow
marar
6 participan?i
AutorMesaj
marar




Mesaje : 5
Data de înscriere : 11/03/2008

Problema...... Empty
MesajSubiect: Problema......   Problema...... Icon_minitimeMier Mar 19, 2008 6:22 pm

Io jok cu just kyn .
Am jukat mai devreme cu el si are cod... hs prin pretei nare treaba omu...
Si cik e din pgldaca e din pgl sa joace cu aia din pgl.. da io va zik la modu cum dadea prin prete cand erai ascuns si dastea si cum iesea cu hs dintr-un glont io zik ca e codat...acum cum credeti si voi...
Sus In jos
brasilwow




Mesaje : 19
Data de înscriere : 12/03/2008

Problema...... Empty
MesajSubiect: Re: Problema......   Problema...... Icon_minitimeMier Mar 19, 2008 6:24 pm

joaca ma acolo ,avem admin ;\
Sus In jos
Admin
Admin
Admin
Admin


Mesaje : 134
Data de înscriere : 09/02/2008

Problema...... Empty
MesajSubiect: Re: Problema......   Problema...... Icon_minitimeMier Mar 19, 2008 6:29 pm

fiecare jucator va scrie Record NUME.dem in consola (pt cei care nu stiu) si la sfarsitul meciului STOP !! Daca nu am 2 demouri la sfarsitul fiekarui joc FF pt cine nu l-a dat !!

Cat despre Hack nu-ti face griji va fi admin + demo

asa ca securitate 100%
_________________________________________
Shoot to kill !!
Sus In jos
https://tutorialecs.1forum.biz
marar




Mesaje : 5
Data de înscriere : 11/03/2008

Problema...... Empty
MesajSubiect: Re: Problema......   Problema...... Icon_minitimeMier Mar 19, 2008 7:00 pm

si vreau ink ceva... Fara cfguri si scripturi... Astea sunt un fel de coade
Sus In jos
ady20079




Mesaje : 19
Data de înscriere : 11/03/2008

Problema...... Empty
MesajSubiect: Re: Problema......   Problema...... Icon_minitimeMier Mar 19, 2008 7:59 pm

cfg cred ca e voie cfg doar schimba performanta scripturi nu is deacord
Sus In jos
brasilwow




Mesaje : 19
Data de înscriere : 12/03/2008

Problema...... Empty
MesajSubiect: Re: Problema......   Problema...... Icon_minitimeMier Mar 19, 2008 9:01 pm

OMG FARA CFG =))
Sus In jos
Admin
Admin
Admin
Admin


Mesaje : 134
Data de înscriere : 09/02/2008

Problema...... Empty
MesajSubiect: Re: Problema......   Problema...... Icon_minitimeMier Mar 19, 2008 9:57 pm

Cfg-urile sunt PERMISE !!
______________________________
Shoot to kill !!
Sus In jos
https://tutorialecs.1forum.biz
ady20079




Mesaje : 19
Data de înscriere : 11/03/2008

Problema...... Empty
MesajSubiect: Re: Problema......   Problema...... Icon_minitimeJoi Mar 20, 2008 6:17 pm

DECI NU MERE SERVERU SI AM MECI INTRO ORA CE NAIBAAA !!! ADICA NU EXISTA NMELE ALA DE SV DANE IP CV!!!!
Sus In jos
brasilwow




Mesaje : 19
Data de înscriere : 12/03/2008

Problema...... Empty
MesajSubiect: Re: Problema......   Problema...... Icon_minitimeJoi Mar 20, 2008 7:08 pm

baga idu de mess al adminului ca el da mass cu serveru pt ca are ip dinamic
Sus In jos
ady20079




Mesaje : 19
Data de înscriere : 11/03/2008

Problema...... Empty
MesajSubiect: Re: Problema......   Problema...... Icon_minitimeJoi Mar 20, 2008 7:23 pm

am vazut scz ca mam enervat un pic Very Happy na stiut ca e dinamic ip...
Sus In jos
Kidu




Mesaje : 9
Data de înscriere : 11/03/2008

Problema...... Empty
MesajSubiect: Re: Problema......   Problema...... Icon_minitimeVin Mar 21, 2008 3:52 pm

ba desteptzilor..aici nu suntem in pgl...cat despre scripturi..eu am bhop script..si e 100% permis majoritatea player-rilor au bhop script..deci...si cfg si script sunt permise pe toate serverele..si marar nu faci u regulamentu..si nu decizi u cine e codat si cine nu e....dk baiat are sunet si experientza nu e vina lui ca da asa bine..totul reise de la sfarsitul joculu...cel mai bine ar fi sa se faca ss...din demo se pot intzelege multe lucruri..hf....

ps: majoritatea meciurilor sau castigar prin ff......dc oare? ^^


le: marar sa sti ca acum fara cfg nu prea faci nimic Wink...totzi playerii care se respecta au cfg Wink
Sus In jos
brasilwow




Mesaje : 19
Data de înscriere : 12/03/2008

Problema...... Empty
MesajSubiect: Re: Problema......   Problema...... Icon_minitimeSam Mar 22, 2008 12:11 am

marar e rupt
bunnyhop`u il folosesc si aia in pgl deci pa marar,nu mai vb dak nu sti @ ro0obot :\
Sus In jos
Ingerul

Ingerul


Mesaje : 24
Data de înscriere : 10/03/2008

Problema...... Empty
MesajSubiect: Re: Problema......   Problema...... Icon_minitimeSam Mar 22, 2008 8:11 pm

lol ati sarit urat toti pe el Neutral

P.S lasatil pe el .. concentrativa la meciurile voastre... bafta la sezonul 2 :X

o sa aveti nevoie Wink
Sus In jos
Continut sponsorizat





Problema...... Empty
MesajSubiect: Re: Problema......   Problema...... Icon_minitime

Sus In jos
 
Problema......
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Counter-Strike :: Cupa HpK :: -=][Discutii][=--
Mergi direct la: